Siatkarskie Święta w Spodku!

13.04.2022 10:00

Ligowa siatkówka na najwyższym poziomie wraca do legendarnego Spodka! To właśnie tam siatkarski GKS Katowice rozegra rewanżowe starcie 1/4 finału PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Mecz odbędzie się w poniedziałek 18 kwietnia o godzinie 14:45.

Siatkarski GKS Katowice w sezonie 2021/2022 awansował do najlepszej ósemki drużyn PlusLigi i tym samym po raz pierwszy w swojej historii zagra w ćwierćfinale siatkarskich mistrzostw Polski. To wielki sukces drużyny pod wodzą trenera Grzegorza Słabego, która mimo wielu trudnych chwil w tym sezonie stanęła na wysokości zadania i sprawiła wiele radości kibicom siatkówki w Katowicach swoimi występami. Teraz czas na święto ligowej siatkówki w legendarnym Spodku! Najsłynniejsza katowicka hala będzie obiektem zmagań GKS-u Katowice z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, aktualnym klubowym mistrzem Europy i wicemistrzem Polski, w ramach rewanżowego starcia 1/4 fazy play-off.

W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie. Wejściówki kosztują 30 zł (bilet normalny), 20 zł (bilet ulgowy) oraz 60 zł (bilet rodzinny). Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Bilet rodzinny na sektory 1 i 2 Trybuny Głównej przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. W sprzedaży są także bilety VIP (120 zł) i VIP junior (60 zł).

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu bilety będzie można zakupić w kasie Spodka, która zostanie otwarta na 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Poniedziałkowy mecz rozpocznie się o godzinie 14:45. Relację jak zawsze będzie można śledzić na naszej stronie internetowej oraz profilach siatkarskiej GieKSy na Facebooku i Twitterze. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne spotkanie do Spodka (al. Korfantego 35)! Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonymi bramami, którymi można wejść do hali oraz parkingami znajdującymi się w pobliżu Spodka.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy