Promuj swoją markę podczas finałów Grand Prix

29.07.2020 09:29

8 sierpnia siatkarska drużyna GKS-u Katowice rozpocznie udział w finałach plażowego turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Gdańsku. To wyjątkowe wydarzenie dla całej polskiej siatkówki, a zarazem świetna okazja do promocji marki. Zapoznaj się z naszą ofertą!

PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki to nowatorska impreza, która stanowi cykl turniejów w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, organizowanych przez Polska Liga Siatkówki S.A. Założeniem PLS przy rozpoczęciu prac nad tym pionierskim projektem, stanowiącym historyczne siatkarskie wydarzenie w Polsce, jest przeniesienie rywalizacji drużyn PlusLigi, TAURON Ligi oraz TAURON 1. Ligi i 1. ligi kobiet po zakończeniu sezonu ligowego z hal w plener, a tym samym zapewnienie kibicom emocji również w okresie letnim, tym razem na boiskach plażowych. Wakacyjny czas to idealny moment, aby połączyć radość odpoczynku z rekreacją na świeżym powietrzu.Fuzja zasad gry piłki siatkowej halowej z plażową bez wątpienia stanowi o wyjątkowości imprezy, a pierwsze w historii rozgrywanie spotkań zespołów siatkarskiej ekstraklasy w zaproponowanej przez PLS S.A. formule to kolejny dowód na to, że w siatkówce nie ma granic. Grand Prix PLS to 3 weekendy sportowych emocji z udziałem 13 drużyn PlusLigi i 48 spotkań transmitowanych na żywo na kanałach stacji Polsat Sport. GKS Katowice awansował do rundy finałowej Grand Prix, wygrywając 25 lipca br. zmagania grupy A na boiskach plażowych kompleksu sportowego Wandy Kraków. Spotkania siatkarskiej GieKSy z Asseco Resovią Rzeszów, Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i BBTS-em Bielsko-Biała były widowiskami pełnymi długich akcji i efektownych zagrań katowickich zawodników. Zespół GKS-u nie tylko zbierał zasłużone brawa od kibiców na trybunach, ale także pochwały ze strony komentatorów stacji Polsat Sport transmitującej mecze Grand Prix na całą Polskę.

RELACJA Z TURNIEJU PREZERO GRAND PRIX Z UDZIAŁ GIEKSY (WIDEO)

8 sierpnia GieKSa zagra w Gdańsku z MKS-em Będzin w ćwierćfinale Grand Prix, a areną zmagań będzie położony na plaży LOTOS Stadion Letni. Grand Prix to pierwszy turniej PLS S.A. po przedwczesnym zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/2020 i pierwsza okazja, by po miesiącach wymuszonej przerwy zobaczyć w akcji gwiazdy Ligi Mistrzów Świata. Rozgrywane w Gdańsku decydujące mecze tego precedensowego turnieju już teraz zapowiadają się jako święto polskiej siatkowki ligowej oglądane przez setki tysięcy telewidzów. - podejdziemy do tych kolejnych meczów tak, jak do turnieju w Krakowie. Z nastawieniem na walkę, dobrą zabawę i z „maksem” na boisku - zapowiedział kapitan plażowej drużyny GieKSy Jan Firlej.

Zapraszamy się do zapoznania się z ofertą sponsorską naszego Klubu. Promuj swoją markę na koszulkach siatkarskiej GieKSy i bandach LED podczas wszystkich meczów rozgrywanych przez GKS Katowice w gdańskim turnieju!

KONTAKT: mail: bartosz.malaka@gkskatowice.eu
 
Telefon: 725 250 895
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy