Podziękowania za sezon 2022/2023

23.04.2023 21:32

Dziękujemy za wsparcie w minionym sezonie siatkarskiej GieKSy!

Zakończyliśmy zmagania w sezonie 2022/2023 na jedenastym miejscu, pokonując w ostatnim dwumeczu sezonu PGE Skrę Bełchatów. Drużyna zrealizowała cel w postaci pewnego utrzymania w PlusLidze, najlepszej europejskiej lidze siatkówki i dostarczyła swoim fanom wielu pozytywnych sportowych emocji, wygrywając 13 spotkań w ligowym sezonie. Biorąc pod uwagę okoliczności towarzyszące przygotowaniom do minionej ligowej kampanii i poszukiwanie zawodnika na pozycji rozgrywającego na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu, należy uznać osiągnięty wynik za spełniający oczekiwania.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do końcowego rezultatu i wspierali nas w osiąganiu jak najlepszych rezultatów. Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom siatkarskiej sekcji GieKSy i liczymy na dalszą owocną współpracę. Dziękujemy także kibicom siatkarskiej GieKSy, którzy wspierali nas swoim dopingiem podczas domowych i wyjazdowych spotkań. Wasze wspacie było bezcenne!

Już teraz rozpoczynamy pracę nad sezonem 2023/2024 siatkarskiej GieKSy i liczymy na to, że dostarczy on wszystkim jeszcze więcej emocji i radości

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga