Piotr Fenoszyn na dłużej w GieKSie

04.06.2024 14:13

Rozgrywający zostaje na kolejny sezon w siatkarskiej GieKSie.

Do grona zawodników, którzy będą reprezentowali siatkarski GKS Katowice w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi, dołączył rozgrywający Piotr Fenoszyn, który przedłużył umowę z Klubem do końca sezonu 2024/2025. Przypominamy, że w kolejnym sezonie ligowym barwy GieKSy reprezentować będą także Damian Domagała, Łukasz Usowicz i Bartosz Mariański.

27-letni siatkarz z Krakowa dołączył do składu siatkarskiej GieKSy w 2023 roku i tym samym zadebiutował na poziomie PlusLigi. W minionym sezonie ligowym Piotr Fenoszyn wystąpił w 25 meczach, a najwięcej okazji do gry miał w ostatnich spotkaniach sezonu, gdy wychodził w meczowej szóstce na spotkania z Bogdanką LUK Lublin i w dwumeczu o klasyfikację końcową z KGHM Cuprum Lubin.

- Piotrek ma za sobą pierwszy sezon w PlusLidze. Myślę, że ocenia go podobnie jak my, czyli pozytywnie. Wykonał bardzo ciężką pracę, co przełożyło się na wielki skok jakościowy. Jego rozwój jest zauważalny gołym okiem, dlatego bardzo zależało nam aby pozostał w drużynie na kolejny sezon i cieszymy się, że tak się stało - powiedział dyrektor siatkarskiej sekcji GKS-u Katowice Jakub Bochenek.

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga