Paszport Młodego GieKSiarza

11.01.2017 12:36

Począwszy od meczu z LOTOSEM Treflem Gdańsk nasz klub wznawia akcję Paszport Młodego GieKSiarza, która jest skierowana do najmłodszych kibiców GieKSy.

Paszporty będą rozdawane dzieciom do 13 roku życia podczas meczów siatkówki, piłki nożnej oraz hokeja. Za każdą aktywność uczestnik programu otrzyma odpowiednią liczbę pieczątek, które będą zbierane do zakończenia rundy wiosennej piłkarskiej I ligi. Za uzyskaną liczbę pieczątek będzie można otrzymać order, szalik, a także koszulkę.

Za udział w meczu każdy uczestnik otrzyma trzy pieczątki. Za aktywny doping na sektorze rodzinnym można będzie dodatkowo uzyskać dwie pieczątki. Jedna przewidziana jest za dodatkowe aktywności, takie jak udział w akcjach "Zagraj na Bukowej", "Zagraj w Spodku", narysowanie obrazka związanego z GieKSą czy udział w prelekcjach organizowanych przez klub.

Za 30 pieczątek uczestnik programu otrzyma order. Zdobycie 50 gwarantuje niezwykły szalik kibica. Za komplet, 64 pieczątek na najwierniejszych kibiców czeka zestaw koszulka + szalik.

Paszporty i pierwsze pieczątki będzie można uzyskać od meczu siatkarzy z LOTOSEM Treflem Gdańsk w Spodku (17 stycznia, godz. 18.00).  

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy