Nowy partner siatkarskiej GieKSy

14.11.2018 15:09

Pałac Saturna został Przyjacielem GieKSy.

Grono podmiotów, które wspierają siatkarzy GKS-u Katowice stale się powiększa. Miło nam poinformować, że jednym z nich został Pałac Saturna w Czeladzi, który na podstawie umowy ważnej do końca sezonu 2018/19 będzie nosił miano Przyjaciela GieKSy.

Niewiele jest w Polsce miejsc, które łączą historię z tym, co nowoczesne i funkcjonalne, a taki właśnie jest Pałac Saturna w Czeladzi. To  miejsce o niebanalnej architekturze i ponad 100 letniej historii. Dziś łączy w sobie funkcje nowoczesnego Centrum Konferencji, komfortowo wyposażonych 27 pokoi i apartamentów z unikalnym miejscem jakim są Termy Rzymskie - Świątynia Zdrowia i Energii, gdzie można zapomnieć o szarości i pośpiechu dnia codziennego w kompleksie saun, łaźni i basenów odbudowanych w oparciu o starożytne ryciny Term z Pompei.

W Termach Rzymskich na Gości czekają 3 baseny (z przeciwprądem, z leżankami masującymi), 12 saun i łaźni (w tym łaźnię kwiatową, ziołową, sauny fińskie, saunę wrażeń), grota termalna, Świątynia Wody, Centrum Wellness & SPA z niezliczoną ilością zabiegów, kąpieli i masaży oraz część zewnętrzną - basen, zielone tarasy, piaszczysta plaża, sauna solno-kamienna, sauna zewnętrzna na 100 osób i dwa całoroczne jacuzzi.

Wynajmując apartamenty goście mają dostęp do recepcji VIP, a korzystanie z atrakcji Term Rzymskich jest wliczone w cenę pobytu. Więcej informacji znajduje się na stronie www.palacsaturna.pl

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy