Nadchodzi turniej w Radomiu i Kozienicach

08.10.2019 12:30

Po obozie treningowym w Kielcach naszych siatkarzy czeka towarzyski Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019, w którym GieKSa zmierzy się z Cerrad Enea Czarnymi Radom, a także klubami z Zawiercia i Olsztyna.

Do 11 października siatkarze trenowani przez Dariusza Daszkiewicza będą trenować w Kielcach, a dwa dni po zakończeniu obozu przeniosą się do Radomia, gdzie rozpocznie się Turniej Partnerstwa Regionalnego organizowany przez gminę Kozienice. Pierwszym rywalem katowiczan będzie Indykpol AZS Olsztyn, a mecz zostanie rozegrany o 16:30, tuż przed prezentacją drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom.

W kolejnych dniach zmagania Plusligowych ekip przeniosą się z radomskiego MOSiR-u do hali KCRiS w Kozienicach. W sobotę 12 października zagramy po raz trzeci w tym okresie przygotowawczym z Aluronem Virtu CMC Zawiercie, a ostatniego dnia turnieju z reprezentantem gospodarzy, radomskimi Wojskowymi. Wstęp na mecze Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019 będzie bezpłatny, natomiast podczas niego będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Franka.

- Franek jest wcześniakiem z bardzo ciężkim startem. Wylewy dokomorowe, wada serduszka, dysplazja oskrzelowo-płucna, hipotrofia, wrodzone zapalenie płuc, niewydolność oddechowo-krążeniowa, sepsa – to tylko część wrogów malutkiego Frania. Franek walczy z padaczką, astmą, opóźnionym rozwojem, wadą serduszka, torbielą pajęczynówki, zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Podczas meczu będą zbierane pieniążki na bardzo potrzebne leczenie. - powiedział cytowany przez stronę siatkarskiego klubu z Radomia Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019:

Piątek 11 października (Radom):
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn (godz. 16:30)
Prezentacja drużyny Cerrad Enea Czarni Radom (18:30)
Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron Virtu CMC Zawiercie (19:30)

Sobota 12 października (Kozienice):
Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS Katowice (15:30)
Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn (18:00)

Niedziela 13 października (Kozienice):
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie (10:30)
Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice (12:30)


zdj. wksczarni.pl

Tagi:
Sparing
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy