Katowickie Kilometry Dobra w Spodku

21.03.2018 14:54

Podczas niedzielnych Siatkarskich Derbów Śląska będzie można włączyć się w akcję „Katowickie Kilometry Dobra. Dla odmiany życia dzieci i młodzieży”.

GKS Katowice został partnerem akcji „Kilometry Dobra”, której celem jest wsparcie organizacji pozarządowych. W Katowicach pomoc przeznaczona będzie dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Kolejna część akcji prowadzonej przy wsparciu GieKSy będzie miała miejsce podczas niedzielnego meczu naszych siatkarzy z Jastrzębskim Węglem.

Kibice, którzy pojawią się w Spodku będą mogli aktywnie włączyć się w tę szlachetną inicjatywę. Na poziomie parkietu (naprzeciwko strefy rodzinnej) pojawi się specjalne stanowisko „Kilometrów Dobra”. Będzie można na nim zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej ramce oraz przykleić złotówki do ścianki z wizerunkiem trenerów drużyn GKS-u Katowice - Piotra Gruszki, Toma Coolena i Jacka Paszulewicza - ambasadorów akcji.

W akcję zaangażowali się również sponsorzy związani z GieKSą - firmy Tommed, TDJ Estate oraz KantorOnline.pl. Na specjalnie przygotowanej bieżni, każda z firm rozpocznie przyklejanie złotówek, aż do osiągnięcia deklarowanych przez nich kwot. Akcję zainaugurują podczas oficjalnej rozgrzewki przedstawiciele tych firm, a także władze GKS-u Katowice oraz trener Piotr Gruszka.

To jednak nie wszystko. Na trybunach Spodka pojawią się wolontariusze ze specjalnymi puszkami do których będą zbierane datki. 

Wesprzeć akcję można cały czas na stronie kilometrydobra.pl, gdzie należy wybrać Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów w Katowicach i wpłacić darowiznę - swoje metry dobra!

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy