Karnety na mecze siatkarzy GKS-u Katowice

07.10.2019 08:52

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze siatkarskiej GieKSy. Ceny są bardzo atrakcyjne.

Zachęcamy do zakupu karnetów na mecze GKS-u, które obejmują wszystkie spotkania domowe sezonu zasadniczego i pierwszy domowy mecz fazy play off. Ceny karnetów wynoszą: 70 zł (normalny), 35 zł (ulgowy) i 100 zł (rodzinny). Karnety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Karnety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA.

Karnety można zakupić już teraz na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż stacjonarna odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

Wkrótce rozpoczniemy także sprzedaż biletów na mecze GieKSy. W sprzedaży internetowej ceny biletów na spotkania rozgrywane w hali OS Szopienice wynoszą: 8 zł (normalny), 3 zł (ulgowy) i 10 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży stacjonarnej ceny biletów to odpowiednio 10 zł, 5 zł i 15 zł. Dzieci do lat 5 wchodzą na spotkania siatkarskiej GieKSy za darmo. Dodajmy, że w najbliższym sezonie siatkarski GKS Katowice rozegra jeden mecz w Spodku. Będzie to spotkanie 11. kolejki PlusLigi z Aluronem Virtu CMC Zawiercie, zaplanowane na 21 grudnia 2019 r. Cennik biletów na to spotkanie zostanie podany w późniejszym terminie.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy