Kantoronline.pl sponsorem premium GKS-u

22.03.2018 16:37

Miło nam poinformować, że firma Kantoronline.pl nadal będzie wspierać siatkarzy GieKSy.

Poprzednio Kantoronline.pl był partnerem platynowym GKS-u Katowice. Teraz firma została sponsorem premium siatkarskiej GieKSy, a logo Kantoronline.pl pojawi się na koszulkach naszych zawodników.

- Po analizie dotychczasowej współpracy z sekcją siatkówki GKS Katowice, zdecydowaliśmy się na jej dalszą kontynuację z kilku powodów. Chcemy dalej kreować wizerunek naszego internetowego kantoru wymiany walut Kantoronline.pl, poprzez sponsorowanie drużyny katowickich siatkarzy, gdyż dotychczasowa współpraca z klubem układa się znakomicie. Logo Kantoronline.pl pojawi się na koszulkach zawodników, co mam nadzieję zostanie odebrane jako zapowiedź naszej długoterminowej i owocnej współpracy. Mamy wrażenie, że rozwój i ciągła ekspansja naszej firmy w doskonały sposób łączy się również z ciągłym rozwojem GKS-u. Zarówno Kantoronline.pl jak i GKS to nowocześnie zarządzane struktury, szukające ciągle nowych, multifunkcjonalnych rozwiązań i wprowadzające je w życie. My dostarczamy nowoczesne narzędzia i rozwiązania finansowe, a klub sportowe emocje, odpowiednią oprawę i doskonałą zabawę - mówi Andrzej Sałuda, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy Kantoronline.pl.

- Jesteśmy bardzo dumni, że kolejne marki o ogólnopolskim zasięgu dostrzegają potencjał GKS-u oraz korzyści płynące ze współpracy z naszym Klubem i decydują się na rozszerzenie współpracy. Budowany przez miasto silny ośrodek sportowy, jakim na naszych oczach stają się właśnie Katowice, jest już postrzegany jako jeden z najbardziej atrakcyjnych medialnie. Jestem przekonany, że obecność Kantoronline.pl na koszulkach naszych siatkarzy to sygnał, że nasza współpraca zmierza we właściwym kierunku - zapewnia Bartosz Makala, kierownik Działu Sprzedaży GKS-u Katowice.

Kantoronline.pl to przede wszystkim nowoczesne narzędzie dla firm i klientów indywidualnych umożliwiające błyskawiczną wymianę walut oraz sprawny transfer środków między rachunkami krajowymi i zagranicznymi. Przez 7 lat obecności na polskim rynku walutowym, naszym celem numer jeden nieustannie pozostaje poszukiwanie i wdrażanie coraz bardziej innowacyjnych i przyjaznych użytkownikom rozwiązań, które podnoszą jakość ich życia. Więcej na www.kantoronline.pl

Zapraszamy również na fanpage naszego sponsora na Facebooku, gdzie można wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach związanych z 7. urodzinami firmy.

Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy