Jurajska Partnerem technicznym GKS-u Katowice

20.11.2017 09:42

W gronie podmiotów współpracujących z GKS-em Katowice witamy firmę Jurajska.

Na mocy zawartej umowy Jurajska będzie w obecnym sezonie PlusLigi wspierać siatkarzy GKS-u Katowice jako Partner Techniczny.

- Bardzo się cieszymy, że firma tak zaangażowana w siatkówkę, nawet na poziomie reprezentacyjnym, dostrzegła potencjał GKS-u. To dla nas duża nobilitacja i kolejny krok w kierunku budowania silnego podmiotu siatkarskiego, który będzie mógł rywalizować z najsilniejszymi w Polsce - mówi Marcin Ćwikła, dyrektor generalny GKS-u.

Jurajska Sp. z o.o. to producent Naturalnej Wody Mineralnej „Jurajska” oraz napojów wytwarzanych na jej bazie. W ramach całkowicie polskiego akcjonariatu, zatrudniając ponad 300 osób i w oparciu o nowoczesne technologie produkcji, firma aspiruje do miana jednego z liderów branży wodno-napojowej na polskim rynku. Naturalna Woda Mineralna „Jurajska” należy do wód średniozmineralizowanych i niskosodowych, której zrównoważony skład wody obejmuje zawartość jonów: wapnia, magnezu, sodu, chlorków, siarczanów, żelaza, fluorków, jodków oraz wodorowęglanów i decyduje o jej wysokich walorach smakowych. Jurajska jest właściwa do codziennego spożycia przez każdego, bez względu na wiek.

Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera - www.jurajska.pl

Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy