Informacja dla dziennikarzy

09.02.2022 13:56

Ważna informacja dla dziennikarzy akredytowanych na spotkania siatkarskiego GKS-u Katowice i korzystających z materiałów przesyłanych przez nasz Klub.

Od 1 marca 2022 r. wirtualne biura prasowe klubów PlusLigi i TAURON Ligi będą znajdowały się w serwisie ACCRED.EU. Nowa usługa będzie posiadała wiele nowych funkcjonalności oraz ulepszeń, m.in wysyłkę informacji prasowych wprost z serwera Accred.eu (także poprzez wiadomości SMS), co ma zapewnić błyskawiczne dostarczanie najważniejszych informacji z klubów PlusLigi i TAURON Ligi. Materiały zamieszczane w biurach prasowych klubów PlusLigi i TAURON Ligi będą widoczne nie tylko dla przedstawicieli mediów, lecz poprzez dedykowaną stronę WWW dla kibiców.

GKS Katowice informuje, że do końca sezonu 2021/2022 PlusLigi akredytacja dziennikarzy na domowe spotkania siatkarzy GKS-u Katowice oraz wysyłka informacji prasowych będzie nadal realizowana za pośrednictwem platformy Accredito.com. Jednocześnie GKS Katowice prowadzi wirtualne konto prasowe na stronie GKSKATOWICE.ACCRED.EU, w którym znajdziecie Państwo wywiady z przedstawicielami siatkarskiej sekcji Klubu oraz materiały wideo i audio tworzone przez Dział Komunikacji Klubu. 

Zachęcamy wszystkich przedstawicieli mediów do rejestrowania się w serwisie Accred.eu i korzystania z materiałów zamieszczanych w biurze prasowym wszystkich klubów PlusLigi

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Premium
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy