I.&J. Spedition wspiera siatkarską GieKSę

08.11.2017 13:28

Siatkarska sekcja GKS-u Katowice może liczyć na wsparcie nowego partnera.

Na mocy zawartej umowy firma I.&J. Spedition będzie w obecnym sezonie PlusLigi wspierać siatkarzy GKS-u Katowice jako Srebrny Partner.

- Jako firma I.&J. Spedition zajmujemy się spedycją na terenie Polski i reszty Europy. Naszym zadaniem jest jak najszybsze dostarczenie ładunku z punktu A do B. Prowadzimy więc zbieżne działania z działaniami siatkarzy GKS Katowice, których celem jest sportowy sukces. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu wsparciu podopieczni Piotra Gruszki do punktu B, jakim jest siatkarski szczyt, dojadą bardzo szybko i bezpiecznie - mówi Justyna Gala, właściciel firmy.

I.&J. Spedition to firma spedycyjno-transportowa dostarczająca pełen zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Usługi transportowe, spedycja to jej specjalność, a także pasja. W swoich działaniach jest niezawodna, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Firma stawia na jakość świadczonych usług. Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła, które z pasją zamienia w czyn. To, co wyróżnia I.&J. Spedition na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. To firma ceniąca Klienta, dbająca o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych.

Więcej informacji można uzyskać na stronie ijspedition.com.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy