Firma Contrakt wspiera siatkarską GieKSę

16.03.2018 12:38

Siatkarska sekcja GKS-u Katowice może liczyć na wsparcie nowego partnera.

Na mocy zawartej umowy firma Contrakt będzie wspierać siatkarzy GKS-u Katowice jako Srebrny Partner w bieżącym oraz w przyszłym sezonie PlusLigi.

- Widzimy ogromny potencjał, jaki w tym momencie wiąże się z klubem GKS Katowice. Dziś GieKSa, której kibicuję od dziecka, to nie tylko Klub sportowy, ale sprawnie funkcjonująca platforma biznesowa. Cieszę się, że moja firma, której siedziba mieści się w Katowicach, może wspomagać tę platformę i być jej elementem. Dostrzegamy ogromne możliwości rozwoju, jakie mogą płynąć z tej współpracy, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się dołączyć do grona partnerów Klubu - mówi Adam Goik, właściciel firmy Contrakt.

- Cieszymy się, że Klub Biznesu GKS Katowice stale rośnie i wciąż dołączają do niego nowe podmioty, stale poszerzając wachlarz zaangażowanych w Klub branż. To dla nas kolejny dowód, że wzajemne korzyści płynące ze współpracy są realne, a to jest przecież istotą naszego partnerstwa. Jestem pewny, że tak rozwijająca się marka, jaką jest Contrakt, będąc w naszym Klubie, wykorzysta swój potencjał i długie lata będzie związana z GieKSą - potwierdza Bartosz Malaka, kierownik działu sprzedaży GKS-u Katowice.

Firma Contrakt jest na rynku od ponad 15 lat i stale dynamicznie się rozwija. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, ale zasięgiem swoich usług obejmuje całą Polskę. Contrakt oferuje swoim klientom i partnerom kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu urządzeń biurowych m.in. takich jak kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, niszczarki dokumentów itp. Contrakt zajmuje się również kompleksowo rozwiązaniami w zakresie outsourcingu wydruków oraz optymalizacją kosztów wydruków, dostawą materiałów eksploatacyjnych oraz szeroko pojętą obsługą i wsparciem w zakresie IT monitoringu itp. Zespół firmy tworzą kreatywne, chętne do pracy i pomocy osoby, które ciągle podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia techniczne, serwisowe oraz handlowe - aby swoim klientom oraz partnerom zapewnić najwyższą jakość usług oraz wsparcia. Dzięki wieloletniej praktyce i specjalizacji Contrakt jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Więcej informacji na www.contrakt.pl i www.contrakt.com.pl

Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy