Fabian Moda Męska Partnerem GKS-u

23.11.2017 18:12

W gronie podmiotów wspierających siatkarski GKS Katowice witamy firmę Fabian Moda Męska.

Na mocy zawartej umowy Fabian Moda Męska będzie w obecnym sezonie PlusLigi wspierać GKS Katowice jako Partner Techniczny. - Siatkówka jest jedną z najbardziej dynamicznych i popularnych dyscyplin sportowych w Polsce, gdzie bardzo ważna jest umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, precyzja oraz wsparcie wszystkich członków zespołu. Marka Fabian Moda Męska identyfikuje się z tymi cechami i jako Partner Techniczny pragniemy wspierać siatkarską GieKSę ubierając sztab szkoleniowy, zawodników i najważniejszych przedstawicieli klubu. Podobnie jak sportowcy stawiamy sobie wysokie cele i ciężką pracą dążymy do ich osiągnięcia - mówi Grzegorz Fabian, właściciel firmy.

- Bardzo cieszy nas fakt, że możemy razem pracować nad wspólnymi sukcesami z kolejną silną marką z naszego regionu. Fabian to firma z ogromnymi tradycjami i jeszcze większymi aspiracjami. Jestem przekonany, że nasza współpraca, przyniesie wymierne korzyści obydwu stronom i pozostaniemy partnerami na długie lata - mówi Bartosz Malaka, specjalista ds. sprzedaży GKS-u Katowice.

Fabian Moda Męska stara się, aby każdy produkt charakteryzował się nieprzeciętną elegancją, interesującym stylem oraz wysoką jakością. Mężczyźni, którzy cenią połączenie klasyki z nowoczesnością, na pewno znajdą w kolekcjach firmy coś dla siebie. Salony mody męskiej Fabian w Katowicach i Zabrzu oferują szeroki wybór modnych garniturów ślubnych i biznesowych, smokingów, marynarek, koszul, kurtek i płaszczy, spodni, butów wizytowych oraz akcesoriów.

Serdecznie zapraszamy na stronę naszego Partnera - fabianmoda.pl

Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy