Dominik Depowski zasila GKS Katowice

04.06.2018 12:00

22-letni siatkarz uzupełnił grono przyjmujących GieKSy.

Dominik Depowski to utalentowany zawodnik młodego pokolenia. Swoją karierę zaczynał w Rzeszowie, gdzie z drużynami AKS-u i Asseco Resovii sięgał po medale imprez młodzieżowych. Ma na swoim koncie brązowy medal mistrzostw Polski kadetów, srebro i złoto mistrzostw Polski juniorów oraz srebro Młodej Ligi.

W sezonie 2014/15 Dominik Depowski zadebiutował w PlusLidze w AZS Politechnice Warszawskiej. Następnie bronił barw pierwszoligowego AGH Kraków, a później wrócił do Rzeszowa. W sezonie 2016/17 jako zawodnik Asseco Resovii został wypożyczony do Espadonu Szczecin, a ostatni rok spędził już w drużynie ze stolicy Podkarpacia. Teraz urodzony w 1995 roku zawodnik będzie reprezentował barwy GKS-u Katowice.

- To młody, ale bardzo utalentowany i perspektywiczny zawodnik, który ciągle chce się uczyć oraz polepszać swój warsztat. Potrzebowaliśmy takiego przyjmującego, dlatego bardzo się cieszymy, że Dominik dołącza do GieKSy - mówi Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Tym samym formacja przyjmujących w naszym klubie jest już skompletowana. Przypominamy, że wcześniej do drużyny dołączył Tomas Rousseaux, kontrakt przedłużył Gonzalo Quiroga, a Rafał Sobański wciąż ma obowiązującą umowę.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy