Decyzje kadrowe w siatkarskiej GieKSie

31.05.2024 16:16

Informacje kadrowe dotyczące przyszłego sezonu w PlusLidze.

Po zakończeniu sezonu 2023/2024 PlusLigi zapadły pierwsze decyzje dotyczące kształtu kadry zespołu na kolejną ligową kampanię. Przypominamy, że umowę z Klubem obowiązującą do końca sezonu 2025/2026 podpisał pierwszy trener zespołu Grzegorz Słaby, a w sztabie szkoleniowym naszej drużyny na kolejny sezon pozostają jego dotychczasowi członkowie, czyli Emil Siewiorek (II trener), Maciej Barczyński (statystyk), Piotr Karlik (trener przygotowania motorycznego) i Tomasz Szpunar (fizjoterapeuta). Ponadto w kolejnym sezonie ligowym barwy GieKSy reprezentować będą Damian Domagała, Łukasz Usowicz i  Bartosz Mariański.

Informowaliśmy już o tym, że w kolejnym sezonie naszego Klubu nie będą reprezentować rozgrywający Davide Saitta, środkowy Sebastian Adamczyk oraz atakujący Jakub Jarosz. Wieloletni kapitan siatkarskiej GieKSy, który reprezentował nasz Klub w latach 2019-2024, został odznaczony jubileuszowym medalem 60-lecia GKS-u Katowice w podziękowaniu za zasługi dla siatkarskiej sekcji naszego Klubu.

Z GKS-em Katowice żegnają się zawodnicy, których kontrakty wygasają z dniem 31 maja 2024 roku, czyli przyjmujący Lukas Vasina, Marcin Waliński, Wiktor Mielczarek i Jonas Kvalen. Wszystkim żegnającym się z nami zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie barw GKS-u Katowice i dostarczenie kibicom GieKSy wielu emocji i radości. Życzymy Wam powodzenia na dalszej drodze sportowej kariery!

W najbliższych tygodniach będziemy informować na stronie internetowej siatkowka.gkskatowice.eu oraz w pozostałych oficjalnych kanałach komunikacji naszego Klubu o wszystkich decyzjach kadrowych dotyczących składu GKS-u Katowice na kolejny sezon PlusLigi - zarówno o kontraktach z nowymi siatkarzami, jak i przedłużeniach dotychczasowych umów. 

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga