Bilety na mecz GKS Katowice - Trefl Gdańsk

28.02.2023 09:24

W sprzedaży są już bilety na nadchodzący mecz siatkarskiej GieKSy z Treflem Gdańsk.

Już w czwartek 16 marca 2023 roku o godzinie 17:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się w hali OS Szopienice (ul. 11 Listopada 16, Katowice) z Treflem Gdańsk w ramach 28. kolejki PlusLigi. Już niedługo podejmiemy w naszej hali jedną z pozytywnych niespodzianek obecnego sezonu PlusLigi. Gdański zespół trenowany przez Igora Juricica rozegrał wiele bardzo dobrych spotkań, co pozwoliło mu na zajęcie miejsce w czołowej ósemce tabeli i realną walkę o ćwierćfinały siatkarskich mistrzostw Polski. Do liderów drużyny Trefla można zaliczyć atakującego Bartłomieja Bołądzia, reprezentacyjnego rozgrywającego z Niemiec Lukasa Kampę oraz wyróżniającego się swoją dyspozycją australijskiego libero Luke'a Perry'ego. Niewątpliwą gwiazdą Gdańskich Lwow jest legendarny atakujący Mariusz Wlazły, ponadto od niedawna w składzie Trefla możemy obserwować pierwszego Chińczyka w historii PlusLigi, przyjmującego Zhanga Yingjin. W pierwszym starciu obu drużyn w tym sezonie, rozgrywanym w ERGO Arenie, padł wynik 3:1 dla gdańszczan, dlatego GKS Katowice będzie chciał zreważnować się rywalom znad morza i pokonać ich we własnej hali. Zapraszamy do wspierania GieKSy z trybun! Na najmłodszych fanów siatkówki czekają atrakcje w Strefie Kibica GieKSy znajdującej się na poziomie boiska hali OS Szopienice.

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2022/2023 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.). W sprzedaży będą także bilety VIP (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 mają wstęp wolny na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00. W dniu meczu bilety można zakupić także w kasie biletowej hali OS Szopienice, otwieranej na 1,5 godziny przed startem spotkania.

GKS Katowice zaprasza grupy zorganizowane, oferując darmowy wstęp na mecze wszystkich sekcji sportowych Klubu. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniach sportowych najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ.

Chcesz zostać sponsorem meczu? Twoja firma jest zainteresowana pakietem wejściówek na spotkanie? Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ BIZNESOWĄ GKS-u Katowice i kontaktu poprzez mail: [email protected]


Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice na mecz? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga