Bilety na mecz GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów

17.03.2022 10:58

W sprzedaży są już bilety na spotkanie GKS-u Katowice z PGE Skrą Bełchatów (25 marca, godz. 20:30, hala OS Szopienice). Będzie to ostatnie domowe spotkanie naszych siatkarzy w fazie zasadniczej tego sezonu PlusLigi. Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi wejściówek na to wydarzenie!

Już w piątek 25 marca o godzinie 20:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się w hali OS Szopienice z PGE Skrą Bełchatów, dziewięciokrotnym mistrzem Polski, siedmiokrotnym zdobywcą Pucharu Polski, czterokrotnym medalistą Ligi Mistrzów i półfinalistą ostatniej edycji Pucharu CEV. Klub z Bełchatowa zajmuje obecnie trzecią pozycję w tabeli PlusLigi, tuż za Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskim Węglem, i nie zamierza na tym poprzestać, co udowodniła ostatnia wygrana zespołu trenera Slobodana Kovaca z Grupą Azoty ZAKSĄ (3:1). W ostatniej, wyjazdowej konfrontacji z PGE Skrą GKS Katowice zdecydowanie postawił się faworytom, co jednak nie dało nam punktów. Siatkarska GieKSa, jedna z największych pozytywnych niespodzianek tego sezonu PlusLigi, wciąż walczy o historyczny awans do fazy play-off rozgrywek, a ostatni mecz rundy zasadniczej będzie miał ważne znaczenie dla losów tej kampanii. Zapraszamy do kibicowania GieKSie z trybun hali OS Szopienice i wsparcia naszych zawodników w walce o marzenia! 

Informujemy, że ceny biletów wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). W sprzedaży są także bilety VIP (WIĘCEJ). Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8, a także w dniu meczu w kasie biletowej hali OS Szopienice, otwieranej na 1,5 godziny przed startem spotkania.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych fanów siatkówki oraz ich rodziców do położonej przy dolnych trybunach Strefy Kibica GieKSy, oferującej sportowe atrakacje i zabawy!

Grupy zorganizowane zainteresowane przybyciem na mecz zachęcamy do kontaktu:

Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy