Bilety na mecz GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin w niższych cenach

11.04.2024 16:16

Zapraszamy na ostatni domowy mecz siatkarskiej GieKSy w sezonie 2023/2024!

W poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 20:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się w hali OS Szopienice z KGHM Cuprum Lubin w pierwszym meczu o 13. miejsce w końcowej klasyfikacji PlusLigi. Będzie to ostatni domowy mecz naszych siatkarzy w sezonie 2023/2024. To okazja, by podziękować naszym zawodnikom za cały mijający sezon PlusLigi i chwile radości, jakie przeżywaliśmu dzięki nim w hali OS Szopienice. Serdecznie zapraszamy do hali i do wspierania siatkarzy naszego Klubu!

Informujemy, że na najbliższe spotkanie GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin obowiązują bilety w niższych cenach. Wejściówki na to spotkanie kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), 20 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. Przypominamy, że karnety sezonowe obowiązują także na mecze o klasyfikację końcową sezonu PlusLigi.

Bilety można zakupić na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz w Oficjalnym Sklepie GKS Katowice (Katowice, Bukowa 1A) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00. W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasie hali.

---
W ramach programu „cała GIEKSA razem” zapraszamy na sektor rodzinny grupy zorganizowane. Nasze zaproszenie kierujemy do podopiecznych Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ

Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga