Bilety na mecz GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn

15.02.2024 13:02

26 lutego GKS Katowice rozegra domowe spotkanie z Indykpolem AZS-em Olsztyn w hali OS Szopienice. Bilety na ten mecz są już w sprzedaży!

W poniedziałek 26 lutego o godzinie 17:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się z Indykpolem AZS-em Olsztyn w ramach 23. kolejki PlusLigi. Będzie to dla naszych siatkarzy okazja na kolejne ligowe punkty. Serdecznie zapraszamy do kibicowania GieKSie w hali OS Szopienice! Poniedziałkowy mecz siatkarskiego GKS-u jest elementem wyjątkowego urodzinowego tygodnia naszego Klubu, powiązanego z obchodami 60-lecia GKS-u Katowice. Z racji wysokiej frekwencji na ostatnim spotkaniu GKS-u Katowice z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle bilety na mecz z Indykpolem AZS-em Olsztyn będą tańsze aż o 30 procent!

Informujemy, że ceny biletów na mecz z Indykpolem AZS-em Olsztyn wynoszą: 17,5 zł (normalny), 10,5 zł (ulgowy), 35 zł (rodzinny). W sprzedaży także bilety VIP w cenie 200 zł. Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. 

Bilety można zakupić na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz w Oficjalnym Sklepie GKS Katowice (Katowice, Bukowa 1A). W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasie hali.

---
W ramach programu „cała GIEKSA razem” zapraszamy na sektor rodzinny grupy zorganizowane. Nasze zaproszenie kierujemy do podopiecznych Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ

Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga