Bilety na mecz GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

29.01.2024 09:26

Wystartowała sprzedaż biletów na domowy mecz siatkarskiego GKS-u Katowice z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Przygotowaliśmy na ten mecz promocję związaną z frekwencją na spotkaniu z wicemistrzami Polski.

W sobotę 10 lutego o godzinie 20:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w ramach 21. kolejki PlusLigi. Siatkarska GieKSa zmierzy się z trzykrotnymi klubowymi mistrzami Europy, w których składzie występują wybitni reprezentanci Polski jak Łukasz Kaczmarek, Marcin Janusz czy Bartosz Bednorz. To będzie pokaz siatkówki na absolutnie najwyższym, PlusLigowym poziomie. Serdecznie zapraszamy do hali OS Szopienice i do wspierania siatkarzy naszego Klubu!

Z tej okazji prezentujemy promocję biletową związaną z obchodami jubileuszu 60-lecia GKS-u Katowice i urodzinowym tygodniem GieKSy, przypadającym na przełom lutego i marca br. Po przekroczeniu określonego progu frekwencji na spotkaniu z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, przy sprzedaży biletów na kolejny domowy mecz siatkarskiej GieKSy z Indykpolem AZS-em Olsztyn będzie obowiązywała zniżka na bilety:

➤ 600 widzów - obniżka cen biletów o 10 procent
➤ 800 widzów - 20 procent
➤ 1000 widzów - 30 procent.

Informujemy, że ceny biletów wynoszą: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 50 zł (rodzinny). W sprzedaży także bilety VIP w cenie 200 zł. Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. 

Bilety można zakupić na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz w Oficjalnym Sklepie GKS Katowice (Katowice, Bukowa 1A). W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasie hali.

---
W ramach programu „cała GIEKSA razem” zapraszamy na sektor rodzinny grupy zorganizowane. Nasze zaproszenie kierujemy do podopiecznych Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ

Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga