Bilety na mecz GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

18.11.2022 13:25

Znamy termin domowego meczu 14. kolejki PlusLigi GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie odbędzie się w hali OS Szopienice w czwartek 8 grudnia o godzinie 16:15. W sprzedaży się już bilety na to wydarzenie!

Już w czwartek 8 grudnia o godzinie 16:15 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się w hali OS Szopienice z zespołem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w ramach 10. kolejki PlusLigi. Do Katowic po raz kolejny przyjedzie jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej siatkówki: dziewięciokrotny mistrz Polski, dwukrotny zwycięzca siatkarskiej Ligi Mistrzów i aktualny obrońca tytułu mistrzowskiego oraz Pucharu Polski. W kadrze rywali zobaczymy uznanych reprezentanów Polski, Aleksandra Śliwkę, Grzegorza Janusza i Łukasza Kaczmarka, a także zagraniczne gwiazdy siatkówki. Szykuje się prawdziwe święto ligowej siatkówki w Katowicach, na którym nie może zabraknąć prawdziwego fana tej dyscypliny sportu. Serdecznie zapraszamy na mecz do hali OS Szopienice! 

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2022/2023 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.). W sprzedaży będą także bilety VIP (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 mają wstęp wolny na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić internetowo na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 - 17.00 i w niedziele w godz. 9.00 - 13.00. W dniu meczu bilety można zakupić także w kasie biletowej hali OS Szopienice, otwieranej na 1,5 godziny przed startem spotkania.

---

GKS Katowice zaprasza grupy zorganizowane, oferując darmowy wstęp na mecze wszystkich sekcji sportowych Klubu. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniach sportowych najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ.

Chcesz zostać sponsorem meczu? Twoja firma jest zainteresowana pakietem wejściówek na spotkanie? Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ BIZNESOWĄ GKS-u Katowice i kontaktu poprzez mail: [email protected]


Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga