Bilety na mecz GKS Katowice - Exact Systems Hemarpol Częstochowa

20.11.2023 15:38

1 grudnia siatkarska GieKSa zagra w hali OS Szopienice z beniaminkiem PlusLigi, Exact Systems Hemarpol Częstochowa. Bilety na to spotkanie już w sprzedaży!

W piątek 1 grudnia o godzinie 17:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się w hali OS Szopienice z zespołem Exact Systems Hemarpol Częstochowa w ramach 9. kolejki PlusLigi. Zagramy z debiutantem na poziomie PlusLigi, który w pierwszych kolejkach nowego sezonu doczekał się pierwszych punktów i zwycięstw na najwyższym poziomie rozgrywkowym. W szeregach beniaminka PlusLigi zobaczymy doskonale znanych kibicom naszego Klubu siatkarzy, Damiana Koguta i Piotra Haina. Siatkarzy naszego Klubu czeka ważna batalia o ligowe punkty, w której potrzebne będzie Wasze wsparcie na trybunach. Serdecznie zapraszamy do hali OS Szopienice i do wspierania siatkarzy naszego Klubu!

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2023/2024 wynoszą: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 50 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). W sprzedaży będą także bilety VIP (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 mają wstęp na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice w godzinach jego otwarcia, a także w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00. W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasie hali.

W ramach programu „cała GIEKSA razem” zapraszamy na mecze siatkarzy GKS-u Katowice grupy zorganizowane! Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych, które chcą z nami współtworzyć siatkarskie widowiska na najwyższym poziomie. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Oficjalnego Sklepu GKS-u Katowice, zarówno stacjonarnej na ul. Bukowej 1A, jak i online na stronie sklep.gkskatowice.eu! WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ 


Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga