Bilety na mecz GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała

30.01.2023 12:31

W niedzielę 12 lutego o godzinie 20:30 GKS Katowice rozegra w hali OS Szopienice (ul. 11 Listopada 16, Katowice) spotkanie 24. kolejki PlusLigi z BBTS-em Bielsko-Biała. W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie!

Już w sobotę 12 lutego 2023 roku o godzinie 20:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się w hali OS Szopienice (ul. 11 Listopada 16, Katowice) z BBTS-em Bielsko-Biała w ramach 24. kolejki PlusLigi. Drużyna pod wodzą trenera Grzegorza Słabego przełamała serię porażek, wygrywając w ostatnim domowym meczu 3:0 z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Katowiczanie zamierzają pójść za ciosem w nadchodzącym starciu z BBTS-em Bielsko-Biała, aktualnie ostatnim zespołem w tabeli PlusLigi. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu z BBTS-em w tym sezonie siatkarska GieKSa pewnie wygrała 3:1. Po raz ostatni podejmowaliśmy bielski klub w naszej hali w roku 2018, kiedy to GKS pokonał BBTS Bielsko-Biała po tie-breaku. Zapraszamy na mecz i do wspierania siatkarzy naszego Klubu!

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2022/2023 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.). W sprzedaży będą także bilety VIP (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 mają wstęp wolny na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00. W dniu meczu bilety można zakupić także w kasie biletowej hali OS Szopienice, otwieranej na 1,5 godziny przed startem spotkania.

GKS Katowice zaprasza grupy zorganizowane, oferując darmowy wstęp na mecze wszystkich sekcji sportowych Klubu. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniach sportowych najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ.

Chcesz zostać sponsorem meczu? Twoja firma jest zainteresowana pakietem wejściówek na spotkanie? Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ BIZNESOWĄ GKS-u Katowice i kontaktu poprzez mail: [email protected] 


Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice na mecz? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga