Bilety na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów

18.03.2023 11:54

W sprzedaży są już bilety na ostatni mecz rundy zasadniczej sezonu 2022/2023 PlusLigi w Katowicach! 31 marca zagramy w hali OS Szopienice z Asseco Resovią Rzeszów.

W piątek 31 marca 2023 roku o godzinie 20:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się w hali OS Szopienice (ul. 11 Listopada 16, Katowice) z Asseco Resovią Rzeszów w ramach 30., ostatniej kolejki rundy zasadniczej PlusLigi. Słynny siatkarski klub z Rzeszowa po kilku mniej udanych sezonach notuje świetny okres występów i zasłużenie znajduje się na fotelu lidera rozgrywek PlusLigi z dorobkiem 65 punktów po 27 rozegranych spotkaniach (bilans meczów 22-5, 70:26 w setach). W kadrze Asseco Resovii, trenowanej przez Włocha Giampaolo Medeiego, występują najlepsi polscy i zagraniczni siatkarze ostatnich lat jak choćby Fabian Drzyzga, Jan Kochanowski, Paweł Zatorski i Maciej Muzaj, a także reprezentant USA Torey DeFalco, podstawowy przyjmujący kadry Słowenii Klemen Cebulj. To rzeszowski zespół będzie faworytem spotkania, jakie rozegramy w ostatni dzień marca w hali OS Szopienice, ale siatkarska GieKSa nieraz udowadniała, że stać ją na sprawienie niespodzianki w starciu z Resovią. Ostatnie starcie obu zespołów w Katowicach zakończyło sensacyjnym zwycięstwem drużyny trenera Grzegorza Słabego 3:0. Serdecznie zapraszamy na mecz i do wspierania siatkarzy GKS-u Katowice podczas ostatniego meczu fazy zasadniczej!  

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2022/2023 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.). W sprzedaży będą także bilety VIP (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 mają wstęp wolny na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00. W dniu meczu bilety można zakupić także w kasie biletowej hali OS Szopienice, otwieranej na 1,5 godziny przed startem spotkania.

GKS Katowice zaprasza grupy zorganizowane, oferując darmowy wstęp na mecze wszystkich sekcji sportowych Klubu. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniach sportowych najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ.

Chcesz zostać sponsorem meczu? Twoja firma jest zainteresowana pakietem wejściówek na spotkanie? Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ BIZNESOWĄ GKS-u Katowice i kontaktu poprzez mail: [email protected]


Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice na mecz? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga