Bilety na mecz GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie

17.01.2023 16:58

17 stycznia 2023 roku GKS Katowice podejmie w hali OS Szopienice zespół Indykpolu AZS-u Olsztyn w ramach 18. kolejki PlusLigi. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy do kibicowania siatkarskiej GieKSie!

Już w sobotę 28 stycznia 2023 roku o godzinie 20:30 siatkarska drużyna GKS-u Katowice zmierzy się w hali OS Szopienice (ul. 11 Listopada 16, Katowice) z Aluronem CMC Wartą Zawiercie w ramach 22. kolejki PlusLigi. Do Katowic zawita brązowy medalista ostatniego sezonu PlusLigi i uczestnik siatkarskiej Ligi Mistrzów, w którego składzie występują utytułowani i znany siatkarze jak m.in. dwukrotny mistrza świata Dawid Konarski, dwukrotny mistrz Europy Serb Uros Kovacević, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich Aregntyńczyk Santiago Danani, a także były zawodnik siatkarskiej GieKSy, środkowy Miłosz Zniszczoł. PlusLigowa rywalizacja między klubami z Katowic i Zawiercia od lat dostarcza kibicom emocji, tak będzie i tym razem!

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2022/2023 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.). W sprzedaży będą także bilety VIP (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 mają wstęp wolny na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00. W dniu meczu bilety można zakupić także w kasie biletowej hali OS Szopienice, otwieranej na 1,5 godziny przed startem spotkania.

GKS Katowice zaprasza grupy zorganizowane, oferując darmowy wstęp na mecze wszystkich sekcji sportowych Klubu. Nasze zaproszenie kierujemy do członków Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”, uczestników programu Serduszko GieKSy oraz wszelkich placówek edukacyjno-społecznych. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniach sportowych najmłodsi i ich rodziny poczują się częścią wspólnoty GKS-u Katowice. Możliwość zgłoszenia mają wszystkie placówki, które wyrażą chęć współtworzenia widowiska sportowego razem z naszym Klubem. Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]. Więcej informacji TUTAJ.

Chcesz zostać sponsorem meczu? Twoja firma jest zainteresowana pakietem wejściówek na spotkanie? Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ BIZNESOWĄ GKS-u Katowice i kontaktu poprzez mail: [email protected] 


Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga