Bilety na mecz GKS - Cuprum

04.11.2019 14:42

Siatkarski GKS Katowice w ramach 5. kolejki PlusLigi podejmie zespół Cuprum Lubin. Mecz został zaplanowany na sobotę 16 listopada i rozpocznie się o godzinie 17:30.

Kolejnym rywalem, z jakim zagra drużyna drużyna Dariusza Daszkiewicza w hali OS Szopienice, będzie Cuprum Lubin. Ekipa z Miedziowego Zagłębia rozpoczęła sezon 2019/2020 PlusLigi od porażek z Aluron Virtu CMC Zawiercie (2:3) i Jastrzębskim Węglem (0:3) oraz od niespodziewanego zwycięstwa nad PGE Skrą Bełchatów (3:2). Zanim dojdzie do starcia Curpum z GieKSą, zawodnicy trenowani przez Marcelo Fronckowiaka zmierzą się 9 listopada u siebie z Asseco Resovią Rzeszów, a GKS rozegra wyjazdowe spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn (piątek 8 listopada, godz. 20:30). 

Można już kupić bilety na najbliższe spotkanie w hali OS Szopienice. W sprzedaży stacjonarnej bilety na mecze rozgrywane w hali OS Szopienice kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 15 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży internetowej wejściówki kosztują odpowiednio: 8 zł, 3 zł i 10 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE! Aby kupić bilety ulgowe przez Internet, należy przesłać skan lub zdjęcie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej na adres bilety@gkskatowice. Zniżki będą dostępne do dnia ważności legitymacji.

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W tym sezonie do zakupu biletu na mecze siatkarskiej GieKSy nie jest niezbędne posiadanie Karty Kibica. Zastrzegamy prawo do powrotu do tego rozwiązania, a także do zbierania danych osobowych, przy meczach o podwyższonym ryzyku.Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy