Bardowskiego 1 z siatkarską GieKSą!

07.02.2020 10:10

Spółka TDJ Estate, Partner Premium siatkarskiej sekcji GKS Katowice, zakończyła okres promocji Osiedla Franciszkańskiego na meczach naszej drużyny. Nie oznacza to jednak, że TDJ żegna się z GieKSą. Od lutego w hali będzie można zobaczyć ekspozycję jednej z wielu pozostałych inwestycji spółki TDJ Estate - Bardowskiego 1.

- To prawda, nasza przygoda z GKS-em nadal trwa. Na przykładzie Osiedla Franciszkańskiego i kilkuletniej już współpracy z klubem widzimy jak dobrze biznes odnajduje się w sporcie i odwrotnie. Wsparcie inicjatyw, które łączą ludzi, sprawiają im przyjemność i wypełniają wolny czas jest czymś wyjątkowym. Dlatego też z chęcią to czynimy - stwierdził Bartłomiej Solik, Dyrektor Operacyjny w TDJ Estate.

- Cieszymy się, że przez ten długi okres współpracy udało nam się pomóc budować rozpoznawalność Osiedla Franciszkańskiego i w jakimś stopniu przyczynić się do sukcesu tej inwestycji. Mamy nadzieję, że promocja Bardowskiego 1 również przyniesie wymierne korzyści dla naszego Partnera - dodał Bartosz Malaka, menedżer ds. sprzedaży w GKS-ie Katowice.

Bardowskiego 1 to wyjątkowa propozycja mieszkaniowa TDJ Estate. Kameralny kompleks 4 budynków zlokalizowanych w zielonej okolicy katowickiego Osiedla Witosa łączy w sobie kilka bardzo istotnych i pożądanych przez mieszkańców cech. Po pierwsze: nowe mieszkania zlokalizowane są w niedużej odległości od centrum miasta, w sąsiedztwie autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Gwarantuje to dogodny i bezpieczny dojazd w dowolnym kierunku, a także zapewnia mieszkańcom znaczną oszczędność czasu podczas codziennego pokonywania drogi do pracy. Po drugie: przyjazne środowisko do odpoczynku i spędzania wolnego czasu z rodziną. Sprzyjają temu rozległe tereny zielone, w tym pobliski Park Śląski oraz liczne ścieżki rowerowe. To idealne miejsce do życia dla osób aktywnych, a także rodzin z dziećmi czy ludzi starszych, ceniących sobie ciszę, czyste powietrze i bliskość natury.

Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy