Autobus na mecz GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn

21.02.2024 14:35

Na najbliższy domowy mecz siatkarzy GKS-u Katowice dojedziecie darmowym autobusem!

W poniedziałek 26 lutego o godzinie 17:30 w hali OS Szopienice (ul. 11 Listopada 16, Katowice) siatkarze GKS-u Katowice rozegrają spotkanie 23. kolejki PlusLigi z drużyną Indykpolu AZS-u Olsztyn. Nasz Klub oferuje tego dnia darmowy transport dla kibiców, którzy chcą wspierać naszych zawodników z trybun! Kibice wybierający się na spotkanie zostaną dowiezieni wprost pod halę OS Szopienice specjalnym autobusem PLUSLIGA KATOWICE, który rozpocznie swoją trasę na przystanku Katowice Aleja Korfantego. Informujemy, że do przejazdu autobusem nie jest konieczne okazanie biletu na mecz.  

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusu na mecz z Indykpolem AZS-em Olsztyn:

1. Katowice Aleja Korfantego (w kierunku ul. Piotra Skargi) - 16:40
2. Katowice Sokolska - 16:45
3. Katowice Strefa Kultury NOSPR - 16:50
4. Katowice Strefa Kultury - 16:53
5. Katowice Zawodzie Centrum Przesiadkowe - 16:58
6. Katowice Szopienice Hala Sportowa ul. 11 Listopada 16  - 17:00


Autobus wyruszy w drogę powrotną według podanej listy przystanków ok. 20 minut po zakończeniu spotkania. Kibiców, którzy zdecydują się na dojazd samochodami, przypominamy, że w pobliżu hali znajdują się dwa ogólnodostępne parkingi na łącznie 150 miejsc. 

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na nasz najbliższy ligowy mecz! Ceny biletów na mecz GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn wynoszą: 17,5 zł (normalny), 10,5 zł (ulgowy), 35 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). 

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice (Bukowa 1A) w godzinach jego otwarcia, a także w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00. W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasie hali.

Tutaj znajdziesz poradnik, jak dostać się do hali samochodem lub komunikacją publiczną (KLIKNIJ).

 

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga