0-2
(17:25, 22:25)

Cerrad Enea Czarni Radom: Nowosielski, Ogórek, Domagała, Mielczarek oraz Lewandowski, Kania, Mariański.

GKS Katowice: Sławiński, Gąsior, Masłowski, Firszt.

W pierwszym meczu towarzyskiego turnieju PLS na plaży mierzyliśmy się z Cerrad Enea Czarnymi Radom, którzy do Krakowa przyjechali z pięcioosobowym zestawieniu. Pierwszy set meczu upływał pod dyktando GieKSy, która dzięki asom serwisowym Ogórka i Mielczarka wysunęła się na szybkie prowadzenie (8:5, 16:11). Zakończyliśmy pierwszą partię wysoką wygraną 25:17, natomiast od drugiego seta radomski zespół coraz bardziej wykazywał się w obronie i dawał nam się we znaki. Tym razem to GKS musiał gonić wynik (14:16), co udało się po skutecznym ataku i bloku Jakuba Lewandowskiego (20:20). W decydujących piłkach seta zachowaliśmy więcej zimnej krwi, a spotkanie zakończył efektownym blokiem Lewandowski (25:22).

W kolejnym meczu PreZero Grand Prix zagramy ze Ślepskiem Malow Suwałki o godzinie 15:15. Transmisja meczu na antenie Polsatu Sport.