Zawiercie
Sparing

Aluron CMC Warta Zawiercie

3-1
(25:17, 25:22, 25:19, 15:25)

GKS Katowice

Aluron CMC Warta Zawiercie: Tavares, Konarski, Zniszczoł, Rejno, Waliński, Łaba, Gruszczyński (libero) oraz Rajsner, Dulski, Szalacha, Kozłowski.

GKS Katowice: Seganow, Jarosz, Rousseaux, Szymański, Kania, Hain, Mariański (libero) oraz Quiroga, Mielczarek, Nowosielski, Domagała, Ogórek (libero).

W rewanżowym spotkaniu sparingowym, zaplanowanym na cztery sety, Aluron CMC Warta Zawiercie wygrała z GKS-em Katowice 3:1. Obaj trenerzy postawili w tym spotkaniu przede wszystkim na sprawdzenie w boju wszystkich dostępnych zawodników i sprawdzanie w akcjów różnych zestawień osobowych. Zespół GieKSy przez całe spotkanie dobrze sobie radził sobie w akcjach po pozytywnych przyjęciu i w kontrze, natomiast rywale wypracowywali przewagę głównie za sprawą zagrywki i bloku. Role odwróciły się w partii numer cztery, w której GKS zdominował przeciwnika pod względem ofensywnym i wygrał spokojnie 25:15. Po stronie GKS-u najlepiej punktował Damian Domagała, autor 13 punktów, natomiast po stronie zawiercian naskuteczniejszy był Marcin Waliński (16 pkt).

W przyszłym tygodniu GKS Katowice rozegra dwa sparingi w hali OS Szopienice. Rywalem naszej ekipy w meczu rozgrywanym w piątek 16 września (godz. 17:30) będzie BBTS Bielsko- Biała, dzień później o godzinie 12:00 zagramy z Cuprum Lubin.

Partner strategiczny
Partner Premium
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy