Zrewanżować się Treflowi [WSZYSTKO O MECZU]

10.01.2019 17:30

W 15. kolejce PlusLigi GKS Katowice zmierzy się z Treflem Gdańsk. Początek meczu w piątek 11 stycznia o godzinie 20:30 w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice".

Po dwutygodniowej przerwie siatkarze GKS-u Katowice powracają do rywalizacji. W przeciągu 10 dni rozegrają trzy, bardzo ważne spotkania - z Treflem Gdańsk, Aluron Virtu Wartą Zawiercie oraz Asseco Resovią Rzeszów. Pierwszy i trzeci mecz odbędzie się w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice", z kolei zawierciańską drużynę podejmiemy w Spodku.

Nim GieKSa ponownie zawita do legendarnej katowickiej hali, czeka ją mecz z sąsiadującym w tabeli Treflem Gdańsk. Drużyna z Trójmiasta zajmuje siódme miejsce i ma taką samą liczbę punktów (15), co ósma drużyna Piotra Gruszki. Nie ulega zatem wątpliwości, że piątkowy mecz będzie miał wagę "sześciu" punktów.

Katowiczanie przez ostatnie dni ciężko i solidnie trenowali, rozgrywając m.in. sparing z MKS-em Będzin (wygrana 3:2). Wszystko odbywało się w doskonałych humorach, bowiem GKS w ostatnim meczu 2018 roku wygrał w Olsztynie z Indykpolem AZS 3:1. Teraz Piotr Gruszka oraz jego podopieczni liczą na kolejne zwycięstwo i rewanż na drużynie z Gdańska za porażkę 2:3 w pierwszej rundzie. Choć historia spotkań przemawia na korzyść GieKSy - trzy zwycięstwa i dwie porażki - to naszą drużynę czeka zapewne trudne zadanie.

Serdecznie zapraszamy kibiców na spotkanie. Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w dniu meczu w kasie hali czynnej od 17:30. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Szczegółowe informacje o sprzedaży biletów znajdują się tutaj.

Przypominamy, że jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA. Można ją wyrobić w sklepie Blaszok oraz w kasie w dniu meczu. Kartę Kibica można również kupić poprez stronę bilety.gkskatowice.eu i odebrać w Blaszoku lub kasie hali. Istnieje także możliwość wysyłki karty do domu (przewidywany czas dostarczenia wynosi do 5 dni roboczych).

Początek piątkowego meczu o 20:30. Relację jak zawsze będzie można śledzić na naszej stronie internetowej oraz profilach siatkarskiej GieKSy na Facebooku i Twitterze. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

Do zobaczenia w hali "Szopienice" (ul. 11 listopada 16)! Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonymi parkingami dla kibiców.

Tagi:
PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy