Wygraj Siatkarską Ligę razem z GieKSą

11.10.2018 15:43

Wystartowała kolejna, trzecia już edycja oficjalnego menedżera siatkarskiej ekstraklasy. Już od pierwszej kolejki sezonu 2018/19 możecie zagrać w lidze GKS-u Katowice! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Pierwsze dwie edycje siatkarskiego menedżera cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców, samych siatkarzy i sztabów trenerskich. W sumie stworzono ponad 25 tysięcy drużyn, a gracze rywalizowali także o nagrody finansowe i rzeczowe. 

W trzeciej edycji wprowadzono wiele modyfikacji. Pierwsza nowa rzecz to tzw. chipy - bonusy, żetony, które pozwalają osiągnąć wymierne korzyści w poszczególnych kolejkach. Kolejna nowość to dostęp do statystyk kolejka po kolejce. Już teraz będziecie mogli zobaczyć, kogo najczęściej kupują i sprzedają rywale, a także kto jest ich wyborem na pozycji kapitana. O wszelkich nowościach można przeczytać tutaj.

Zasady zabawy są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze "kupujemy" dwunastu. Z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup zawodników mamy jedynie 27 milionów wirtualnych złotych. Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę - dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z zawodników mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan). Więcej informacji o konkursie, w tym zasady punktowania, klasyfikacje, ligi prywatne, pojedynki, nagrody znajdziecie na stronach konkursu.

GKS Katowice, jak każdy klub PlusLigi, ma również swoją ligę. W pierwszych sezonach zarejestrowało się w niej ponad 620 zespołów. Liczymy, że kolejni chętni przystąpią do ligi GieKSy od tego sezonu. Dla najlepszego gracza ligi GKS-u Katowice przygotowaliśmy nagrodę-niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Tagi:
PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy