Wspieramy siatkarki plażowe z Katowic

17.02.2017 15:28

Podczas meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice nastąpi prezentacja reprezentacji Polski w siatkówce plażowej, która wybiera się na mistrzostwa świata szkół w Papeete (Polinezja Francuska).

Mistrzostwa Świata szkół w siatkówce plażowej odbywają się raz na dwa lata. Koszt udziału w takiej imprezie jest jednak bardzo duży, dlatego niezbędne jest wsparcie finansowe dla młodych zawodniczek, które na co dzień uczą się w Gimnazjum numer 18 w Katowicach. W składzie na turniej w Papeete znalazły się Natalia Ciesielska, Zofia Człowiek i Martyna Cholewa oraz trenerka Ewa Ciesielska.

Akcję poparło już wiele podmiotów, m.in. Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Piłki Siatkowej, Śląski ZPS, Urząd Miasta Katowice i Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 18.

W akcję włączyli się również GKS Katowice i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, bowiem członkowie kadry chłopców na MŚ szkół uczą się w jednej ze szkół w tym mieście. Podczas sobotniego meczu PlusLigi w jednej z przerw obie reprezentacje pojawią się na prezentacji w koszulkach meczowych ufundowanych przez oba kluby.

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące możliwości wsparcia wyjazdu zawodniczek na MŚ szkół.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy