Wspaniałe nagrody od firmy Tommed!

14.03.2019 13:54

Opaski sportowe Xiaomi Mi Band 2 będą do wygrania w trakcie meczu GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Nagrody ufundował Tommed - partner medyczny GieKSy i sponsor sobotniego spotkania.

Jak już informowaliśmy firma Tommed została sponsorem meczu GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który już w sobotę 16 marca o 14:45 zostanie rozegrany w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice”.

Nasz partner medyczny i sponsor meczu przygotował również wielką niespodziankę dla kibiców! Tommed przeznaczył sześć opasek sportowych Xiaomi Mi Band 2, które trafią w ręce sympatyków GieKSy podczas sobotniego spotkania.

Dwie opaski zostaną rozdane podczas tradycyjnego konkursu, który odbywa się po drugim secie każdego meczu w hali „Szopienice”. Cztery kolejne trafią do kibiców, którzy będą na sobie mieli najbardziej gieksiarski strój! Wyboru dokona nasza klubowa maskotka. GieKSik będzie bacznie obserwował wszystkie trybuny, by wręczyć opaski zwycięzcom.

Informacja o biletach na mecz GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle znajduje się TUTAJ.

Tommed jest wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym z ponad 20 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic. Tommed to opieka lekarzy rodzinnych i pediatrów, ponad 40 specjalistycznych Poradni dla dorosłych i dzieci, wielospecjalistyczny Szpital, rehabilitacja, kompleksowa diagnostyka, opieka długoterminowa i medycyna pracy. Tommed świadczy usługi w Katowicach na ulicach Fredry, Żelaznej, Ziołowej i Dębowej, dla pacjentów w ramach NFZ oraz prywatnie.

Więcej na stronie tommed.pl

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy