Tommed gra z GieKSą kolejny sezon

27.06.2017 12:00

Firma Tommed w nadchodzącym sezonie nadal będzie Partnerem Medycznym sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Tommed jest wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym z ponad 20-letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic. To opieka lekarzy rodzinnych i pediatrów, ponad 40 specjalistycznych Poradni dla dorosłych i dzieci, wielospecjalistyczny szpital, rehabilitacja, kompleksowa diagnostyka, opieka długoterminowa i medycyna pracy.
 
Niezmiernie miło nam poinformować, że współpraca z firmą Tommed będzie kontynuowana w przyszłym sezonie PlusLigi. - Doświadczenia Ośrodka Medycznego Tommed w roli Partnera Medycznego sekcji siatkówki GKS-u Katowice są bardzo pozytywne. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek wspólnej przygody ze sportem. Ośrodek Medyczny Tommed z przyjemnością zadbał o zdrowie siatkarzy GieKSy. Zawodnicy mogli korzystać z opieki lekarza rodzinnego oraz porad specjalistów m.in. z zakresu chirurgii ogólnej, laryngologii i okulistyki. Do ich dyspozycji była również diagnostyka laboratoryjna, obrazowa i czynnościowa. Przede wszystkim jednak siatkarze korzystali z szerokiego zakresu usług Poradni Fizjoterapii. Słowem - na co dzień o zdrowie siatkarzy GieKSy dbali wszyscy pracownicy Tommed - mówi Tomasz Bula, Dyrektor Generalny firmy Tommed.
 
 - Siatkówka jest dyscypliną wzbudzają niezwykle pozytywne emocje, angażującą całe rodziny do wspólnego dopingu. Cieszymy się, że możemy być częścią Rodziny GieKSy. Trzymamy kciuki za wyniki w kolejnym sezonie - dodaje Bula.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy