Przegląd prasy po meczu z Asseco Resovią

23.10.2018 11:30

Efektowna wygrana 3:0 GKS-u Katowice w Rzeszowie nie pozostała bez echa w mediach.

Sport: Perfekcyjna GieKSa

Znakomity mecz katowiczan w Rzeszowie. Rozbili miejscowe gwiazdy, odnosząc drugie zwycięstwo w sezonie. (...) Katowiczanie nie stali na straconej pozycji. I pokazali, że rzeszowskie gwiazdy nie są im straszne. Od początku grali bardzo twardo i rozsądnie. Nie wdawali się w chaotyczną wymianę ciosów, nie popełniali błędów i świetnie prezentowali się taktycznie.

Dziennik Zachodni: Katowiczanie meldują się w czołówce

Na zakończenie 3. kolejki PlusLigi GKS Katowice pokonał w hali Podpromie Resovię 3:0. Trzeci set dobiegł końca dopiero po rozegraniu 70 akcji! (...) Katowiczanie w pełni wykorzystali słabość Resovii, choć w trzecim secie wystawili swoich kibiców na ciężką próbę.

Super Express: Resovia rozbita

Siatkarze GKS Katowice pokonali na wyjeździe Asseco Resovię 3:0 (25:22, 25:19, 36:34) w meczu 3. kolejki PlusLigi. Dzięki temu zwycięstwu katowiczanie awansowali na 3. miejsce w tabeli.

Siatka.org: Asseco Resovia Rzeszów dalej bez zwycięstwa, tym razem lepszy GKS

3. kolejka PlusLigi miała być dobrą okazją dla Asseco Resovii Rzeszów na przełamanie. Tymczasem podopieczni Andrzeja Kowala nie tylko nie odnieśli pierwszego zwycięstwa, ale również nie zdołali nawet ugrać seta w starciu z GKS-em Katowice. Miejscowym jedynie w końcówce trzeciego seta udało się przejąć inicjatywę i choć mieli piłki setowe, nie wykorzystali swojej szansy.

Sportowefakty.wp.pl: PlusLiga: gwizdom w hali Podpromie nie było końca. GKS Katowice nie dał szans Asseco Resovii Rzeszów

Mecz z GKS-em Katowice kompletnie obnażył Asseco Resovię, której najgorszy start w lidze w historii stał się faktem. W starciu 3. kolejki siatkarze Piotra Gruszki nie dali szans rzeszowianom i pewnie wygrali 3:0. To już drugie zwycięstwo katowiczan.