Osiedle Franciszkańskie nadal z GieKSą

28.11.2018 13:21

Siatkarska sekcja GKS-u Katowice nadal może liczyć na wsparcie sponsora premium.

Na mocy zawartej umowy Osiedle Franciszkańskie przez kolejny sezon PlusLigi będzie wspierać siatkarzy GKS-u Katowice. Sponsor premium sekcji szczególną uwagę przykłada do rozwoju sektora rodzinnego w halach sportowych GieKSy.

- Jest nam niezmiernie miło, że już kolejny sezon będziemy współpracować z siatkarską sekcją GKS-u. Jako inwestor Osiedla Franciszkańskiego w Katowicach, w naszych działaniach pozasprzedażowych chętnie wspieramy miejskie inicjatywy, szczególnie te sportowe. Poprzedni sezon współpracy z GKS-em dostarczył nam wiele pozytywnych emocji oraz pokazał, jak duży potencjał drzemie w katowickiej drużynie. Strefa rodzinna, której gospodarzem jesteśmy podczas meczów organizowanych w Spodku, cieszy się dużym zainteresowaniem najmłodszych. To przede wszystkim przyjazna atmosfera i pozytywne reakcje dzieciaków skłoniły nas do wsparcia siatkarzy również w tym sezonie. Trzymamy kciuki za naszą drużynę, a wszystkich mieszkańców Katowic zachęcamy do kibicowania - mówi Bartłomiej Solik, dyrektor ds. inwestycji TDJ Estate.

- Jesteśmy bardzo dumni z powodu podpisania kolejnej umowy z tak renomowaną marką. Cieszymy się, że nasza współpraca, która przebiega wręcz wzorowo i wykracza daleko poza łączące nas zapisy umowy, będzie kontynuowana. Wspólnie angażujemy się w akcje charytatywne i razem dumnie pracujemy na rzecz lokalnej społeczności. Nie wyobrażam sobie także dziś meczów naszych siatkarzy rozgrywanych w Spodku bez strefy rodzinnej Osiedla Franciszkańskiego, która na stałe wpisała się w obraz widowiska, jakie razem tworzymy. Bardzo dziękuję za okazane nam zaufanie i gwarantuję, że dołożymy wszelkich starań, abyśmy wspólnie mogli tworzyć piękną historię katowickiej siatkówki - zapewnia Bartosz Malaka, kierownik działu sprzedaży GKS-u Katowice.

Osiedle Franciszkańskie to inwestycja realizowana przy ul. Kijowskiej, w sercu katowickiej Ligoty, w odległości ok. 7 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Ta dzielnica pełna zieleni od dekad uchodzi za lokalizację idealną do mieszkania, wypoczynku i rekreacji. To miejsce tradycyjnie dobre do życia. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów od osiedla dostępna jest pełna infrastruktura miejska m.in. przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje oraz przystanki komunikacji miejskiej. Dotarcie do każdego z tych punktów pieszo lub rowerem zajmuje zaledwie kilka minut.
 


###
TDJ Estate Sp. z o.o. jest jednym z kluczowych obszarów rodzinnej firmy inwestycyjnej TDJ, która od blisko 40 lat prowadzi działalność w wielu sektorach gospodarki. TDJ Estate Sp. z o.o. realizuje inwestycje w sektorze nieruchomości, w tym głównie nieruchomości biurowych, mieszkaniowych, gruntowych i inwestycje w projekty bazujące na „land developingu”. Więcej informacji o firmie TDJ Estate można uzyskać pod adresem www.tdjestate.pl

###
Osiedle Franciszkańskie to flagowy projekt mieszkaniowy spółki TDJ Estate, należącej do Grupy TDJ. Inwestycja realizowana jest przy ul. Kijowskiej, w sercu katowickiej Ligoty, w odległości ok. 7 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Ta dzielnica pełna zieleni od dekad uchodzi za lokalizację idealną do mieszkania, wypoczynku i rekreacji. To miejsce tradycyjnie dobre do życia. Od momentu uruchomienia inwestycji wiosną 2014 roku, deweloper udostępnił ofertę 851 mieszkań, w tym aż 401 w nowo rozpoczętym V już etapie osiedla. Więcej informacji o osiedlu można uzyskać pod adresem www.franciszkanskie.pl

Tagi:
Klub Biznesu
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy