Kacper Stelmach: To nie był nasz dzień

08.01.2017 17:07

Autor: JB

Rywale niczym nas nie zaskoczyli. To my nie zagraliśmy tak, jak powinniśmy - powiedział przyjmujący GieKSy po przegranym meczu z Indykpolem AZS Olsztyn.

Zwycięstwo Indykpolu AZS w Katowicach było bezdyskusyjne. Chyba nie takiego meczu się spodziewałeś?

- Dziwi mnie nasza postawa w dzisiejszym meczu, bo cały tydzień przepracowaliśmy bardzo dobrze i na treningach wszystko fajnie wyglądało. Byliśmy pełni optymizmu po meczu Pucharu Polski z Bełchatowem, w którym postawiliśmy dość trudne warunki jeszcze lepszemu zespołowi niż Olsztyn. Dzisiaj coś nie zagrało.

Co dokładnie?

- Ciężko tak na gorąco powiedzieć czego zabrakło. To nie był nasz dzień. Nikt z nas nie czuł się na tyle pewnie, by pociągnąć grę zespołu. Nie potrafiliśmy zagrać odpowiednio dobrze i nie postawiliśmy się rywalom.

Olsztynianie czymś was zaskoczyli?

- Absolutnie nie. Grali wszystko o czym rozmawialiśmy na odprawach wideo. To my zagraliśmy słabo, a nie rywale nadzwyczajnie. Nie grali porażająco mocnej zagrywki, ale posyłali ją w kierunkach, które zakładali i tym robili nam szkodę.

Potwierdziło się także, że Olsztyn to drużyna, która popełnia bardzo mało błędów.

- To prawda. Rywale wystrzegali się pomyłek i liczyli, że my zrobimy ich więcej. Tak niestety się stało. Nie ryzykowali nie wiadomo jakich zagrań i wyszło im to na dobre.

Kolejny mecz dopiero 17 stycznia w Spodku. Dłuższa przerwa przyda się po takim spotkaniu?

- Przemyślimy i obgadamy to, co się wydarzyło w meczu z Olsztynem, a następnie wrócimy do pracy, żeby zagrać lepsze spotkania. Musimy naszą pracę z treningów przenieść na warunki meczowe.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy