Jarosław Żmijewski pozostaje w klubie

19.04.2017 13:07

Autor: JB

Przez kolejne dwa sezony za statystyki oraz analizę rywali w GKS-ie Katowice będzie odpowiadał Jarosław Żmijewski.

Nasz statystyk związany jest z katowicką siatkówką już od kilku sezonów. Miał swój udział w awansie do I ligi, a następnie wraz z GKS-em cieszył się z wygrania rozgrywek tego szczebla. W minionym sezonie odpowiadał za analizę rywala i statystyki już na poziomie PlusLigi. Tak będzie w kolejnych dwóch latach, bo właśnie na tyle związał się nową umową z GieKSą. - To rozwojowy i ambitny klub, a do tego bardzo dobrze zorganizowany od zarządzania, poprzez kwestie marketingowo-komunikacyjne, aż po samą organizację drużyny. Chciałbym w Katowicach nadal iść do przodu. W debiutanckim sezonie zajęliśmy 10. miejsce, ale głęboko wierzę w dalszy rozwój drużyny i całego klubu. Mam nadzieję, że z roku na rok będziemy pięli się coraz wyżej - powiedział popularny „Żmija”.

- Jarek jest z nami od kilku lat, bo sprawdza się w tym co robi. Ma charakter, jest pełen ekspresji i pokazuje to na meczach. Wszyscy bardzo go lubią. Przede wszystkim jest jednak kompetentnym fachowcem, więc przedłużenie umowy było naturalnym krokiem - stwierdził Dariusz Łyczko, menedżer sekcji siatkarskiej GKS-u Katowice.

To kolejne przedłużenie umowy w sztabie szkoleniowym. Wcześniej dwuletnimi umowami z GieKSą związali się trener Piotr Gruszka oraz trener przygotowania fizycznego Andrzej Zahorski.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy