Graphic S.A. partnerem wielosekcyjnego GKS-u

07.09.2017 12:20

Agencja Graphic S.A. zdecydowała się na wsparcie sekcji piłkarskiej i siatkarskiej GKS-u Katowice w ramach Złotego Pakietu Klubu Biznesu.

Agencja Graphic S.A. dostarcza klientom kompleksowy zakres usług reklamowych, marketingowych i doradczych opartych na najnowocześniejszych rozwiązaniach, nie zapominając również o tradycyjnych i sprawdzonych formach reklamy i promocji. Dysponując własnym w pełni wyposażonym warsztatem oraz zespołem doświadczonych projektantów, grafików, plastyków, montażystów firma jest w stanie  wykonać każdy powierzony projekt reklamowy.

Firma Graphic S.A. jest z GieKSą od wielu lat, a obecnie współpracuje z Klubem wielopoziomowo. Efektem jest wsparcie dla GKS-u jako Złoty Partner zarówno sekcji piłki nożnej, jak i siatkówki.

Jak podkreśla Prezes Zarządu Graphic S.A. Tomasz Mol, jego firma chce wspierać sport na wielu płaszczyznach, stąd decyzja o kontynuacji  obecności w Klubie Biznesu. – Zdecydowaliśmy rozszerzyć naszą współpracę z GKS-em na płaszczyźnie biznesowej w zakresie wspierania sekcji siatkarskiej, bo nie zawiedliśmy się na dotychczasowej kooperacji biznesowej, dotyczącej piłki nożnej. Utożsamiamy się z projektem wielosekcyjnego GKS-u i chcemy rozwijać naszą współpracę. Liczymy, że wsparcie nie tylko piłkarzy, ale także siatkarzy na poziomie Złotego Pakietu będzie dobrym symptomem przed zbliżającym się sezonem PlusLigi – podkreśla Tomasz Mol. 

Tagi:
Klub Biznesu
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy