Gonzalo Quiroga na dłużej w GieKSie!

29.03.2018 10:00

Argentyński przyjmujący będzie występował w Katowicach w kolejnym sezonie PlusLigi.

Dla Gonzalo Quirogi obecny sezon jest pierwszym w PlusLidze. 25-letni przyjmujący szybko stał się jednym z filarów GKS-u Katowice. Wystąpił we wszystkich dotychczasowych 27 meczach, w których zdobył 333 punkty. Oprócz 283 skutecznych ataków zapisał na swoim koncie 17 bloków oraz 33 asy serwisowe. Przede wszystkim jest jednak ostoją przyjęcia naszego zespołu.

Miło nam poinformować, że Gonzalo Quiroga przedłużył kontrakt z GieKSą i będzie występował w naszej drużynie również w sezonie 2018/19. - Gonzalo pokazuje się w tym sezonie z bardzo dobrej strony, dlatego chcieliśmy, aby nasza współpraca trwała dalej. Cieszymy się, że zostaje z nami. To kolejny krok w stronę stabilizacji, ale i rozwoju drużyny - mówi Dariusz Łyczko, Dyrektor Sekcji Siatkówki GKS-u Katowice.

- Chciałem zostać w Polsce i w Katowicach. Świetnie się tu czuję. Klub jest dobrze zorganizowany, a drużyna perspektywiczna. Cieszę się, że kolejny rok będę reprezentował barwy GieKSy - powiedział Gonzalo Quiroga po podpisaniu nowego kontraktu.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy