GKS zaprasza górników na Siatkarską Barbórkę

04.12.2017 14:06

Na ten wyjątkowy mecz w Spodku zaprosiliśmy wyjątkowych gości.

Już 13 grudnia o godz. 18.00 w „Spodku” odbędzie się Siatkarska Barbórka. Chcemy bowiem, aby meczowi GKS-u Katowice z Asseco Resovią towarzyszył niesamowity górniczy klimat.

Tego dnia w Spodku nie może rzecz jasna zabraknąć górników. Właśnie dlatego delegacja GKS-u pojawiła się pod KWK „Wujek”, by zaprosić pracowników kopalni na nasze spotkanie. GieKSik w towarzystwie uroczej hostessy rozdawali nie tylko vouchery na Siatkarską Barbórkę, ale i częstowali górników sznitami z tustym. Galerię możecie zobaczyć TUTAJ.

Przypominamy, że tylko do 4 grudnia bilety na Siatkarską Barbórkę można kupić w cenie 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). Od 5 grudnia bilety będą kosztować odpowiednio 25, 10 i 50 zł. Z kolei w dniu meczowym ich koszt będzie wynosił 30, 10 i 60 zł.

UWAGA! Na Siatkarską Barbórkę w Spodku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla górników. Za okazaniem swojej "blachy" w dniu meczowym bilet rodzinny będą mogli nabyć za 30 zł. Poza tym każda osoba, która pojawi się w Spodku ubrana w jedną z części ubioru górniczego (czako, hełm, mundur górniczy lub jego marynarka) wejdzie do Spodka za jedyne 10 zł!

Bilety można kupować na stronie kupbilet.pl, we wszystkich salonach "EMPIK" oraz w sklepie Strefa GieKSy zlokalizowanym na Stadionie Miejskim.

Zobaczycie też materiał wideo z wizyty GieKSy pod KWK „Wujek”.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy