GKS Katowice na spotkaniu barbórkowym

05.12.2017 11:53

Przedstawiciele GKS-u Katowice mieli przyjemność świętowania Barbórki z górnikami i pracownikami KWK Mysłowice-Wesoła.

4 grudnia to wyjątkowy dzień na Śląsku. W barbórkowe obchody jak zwykle włączył się GKS Katowice. Oprócz uroczystej Mszy św., przedstawiciele naszego Klubu byli obecni na barbórkowym spotkaniu Związku Zawodowego Górników w Polsce przy KWK Mysłowice-Wesoła.

Na spotkaniu, które odbyło się w Szybie Bończyk w Mysłowicach pojawił się m.in. trener siatkarskiej GieKSy Piotr Gruszka, który zaprosił górniczą brać na Siatkarską Barbórkę w Spodku, a więc mecz GKS Katowice - Asseco Resovia. Z kolei prezes Marcin Janicki wręczył pamiątkowy upominek na ręce Sebastiana Czogały - przewodniczącego ZZG przy KWK Mysłowice-Wesoła.

Galeria zdjęć z barbórkowego spotkania w Szybie Bończyk znajduje się TUTAJ.

Przypominamy, że na Siatkarską Barbórkę w Spodku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla górnikówZa okazaniem swojej "blachy" w dniu meczowym bilet rodzinny będą mogli nabyć za 30 zł. Poza tym każda osoba, która pojawi się w Spodku ubrana w jedną z części ubioru górniczego (czako, hełm, mundur górniczy lub jego marynarka) wejdzie do Spodka za jedyne 10 zł!

Bilety można kupować na stronie kupbilet.pl, we wszystkich salonach "EMPIK" oraz w sklepie Strefa GieKSy zlokalizowanym na Stadionie Miejskim.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy