GieKSa na Alei Gwiazd Siatkówki

19.05.2018 14:43

GKS Katowice ponownie włączył się w wielkie siatkarskie wydarzenie w Katowicach. Naszych siatkarzy oraz trenera Piotra Gruszkę można było spotkać na rynku miasta.

Okazją do spotkania była kolejna edycja Alei Gwiazd Siatkówki. Punktem kulminacyjnym imprezy jest mecz Polska - Kanada w Spodku oraz odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni słynnych siatkarzy na promenadzie przy al. Korfantego. Pierwszym punktem programu był festyn rodzinny na katowickim rynku. Gośćmi specjalnymi byli byli reprezentanci Polski, wicemistrzowie świata z 2006 roku - Łukasz Kadziewicz oraz Piotr Gruszka, obecny trener GKS-u Katowice. Oprócz nich pojawiło się również kilku siatkarzy z naszej drużyny.

Na kibiców, którzy tłumnie przybyli na katowicki rynek czekały mobilne boiska, na których cennych siatkarskich rad udzielali zawodnicy oraz trener GieKSy. Kibice tłumnie odwiedzali również stoisko GKS-u Katowice, gdzie rozdawano klubowe gadżety, a do wygrania były m.in. bilety na wieczorny mecz. Oprócz siatkarzy i trenera Piotra Gruszki obiektem wspólnych zdjęć był również GieKSik.

Galerię zdjęć z sobotniego wydarzenia można zobaczyć tutaj.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy