„Gentlemani bliżej ludzi”. Kup kalendarz GKS-u Katowice

27.12.2016 14:29

Rusza sprzedaż oficjalnych kalendarzy GKS-u Katowice na 2017 r.

Kalendarz „Gentlemani bliżej ludzi” to wspólny projekt GKS-u Katowice i sponsora strategicznego klubu firmy Aasa Polska S.A. To wyjątkowe wydawnictwo zawiera zdjęcia piłkarzy, siatkarzy i trenerów GKS-u Katowice w nietypowych dla nich sytuacjach. - Hasło „Bliżej ludzi" to slogan reklamowy firmy Aasa Polska S.A., dlatego w kalendarzu można znaleźć ludzi GieKSy wśród zwykłych mieszkańców. Piłkarze przeprowadzający dzieci na drugą stronę ulicy, czy siatkarze skaczący do bloku nad osiedlowym trzepakiem to tylko niektóre z ujęć zaprezentowanych w kalendarzu na rok 2017 r. – wyjaśnia Rafał Kędzior, kierownik Działu Marketingu GKS-u. 

Ważny jest także społeczny aspekt projektu, gdyż część dochodów ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczone Hospicjum Cordis, z którym klub współpracuje od lat.

Oficjalny kalendarz GKS-u kosztuje 30 zł i można go zakupić w sklepie „Strefa GieKSy”, który mieści się na 1. piętrze Stadionu Miejskiego przy ul. Bukowej 1A lub na stronie strefagieksy.pl. W tym tygodniu sklep czynny jest od wtorku 27 grudnia do piątku 30 grudnia w godz. 10.00 – 18.00.

Zobaczcie na filmie GieKSa TV kulisy powstawania kalendarza „Gentlemani bliżej ludzi”.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy