Bilety na mecz GKS Katowice - Projekt Warszawa

01.12.2021 11:29

W sprzedaży są już bilety na kolejne domowe spotkanie siatkarskiej GieKSy. W niedzielę 12 grudnia o godzinie 14:45 zagramy w hali OS Szopienice (11 Listopada 16, Katowice) z drużyną Projektu Warszawa. Będzie to ostatni domowy mecz GKS-u Katowice w tym roku.

GKS Katowice w ramach 11. kolejki spotkań PlusLigi sezonu 2021/2022 zmierzy się we własnej hali z drużyną Projektu Warszawa, brązowym medalistą minionego sezonu PlusLigi. Będzie to ostatnie domowe spotkanie siatkarskiej GieKSy w 2021, a meczowi będzie towarzyszyła wyjątkowa oprawa związana ze zbliżającą się 40. rocznicą pacyfikacji kopalni "Wujek". Serdecznie zapraszamy 12 grudnia do hali OS Szopienice i wspierania naszych siatkarzy z trybun hali! Przypominamy, że Klub Kibica Siatkówki GKS Katowice zachęca do dołączania w swoje szeregi i wspierania siatkarskiej GieKSy głośnym dopingiem. Szczegóły na fanpage'u KKS-u.

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2021/2022 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). W sprzedaży są także bilety VIP (KLIKNIJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasie hali OS Szopienice działa specjalny punkt wsparcia sprzedaży internetowej, otwierany na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania. 

W przypadku zakupu biletu w formie pdf ważna jest jakość wydruku. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: [email protected] albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00).

Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Partner strategiczny
Partner Premium
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy