Bilety na mecz GKS Katowice - LUK Lublin

17.01.2022 16:58

W sprzedaży są już bilety na spotkanie siatkarskiego GKS-u Katowice z LUK Lublin w ramach 17. kolejki PlusLigi. Zapoznajcie się z informacjami na ich temat!

Spotkanie 17. kolejki PlusLigi pomiędzy GKS-em Katowice a LUK Lublin zostanie rozegrane w poniedziałek 24 stycznia o godz. 17.30 w hali OS Szopienice. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zachęcamy także do zakupu wejściówek na to spotkanie.

Informujemy, że ceny biletów wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). W sprzedaży są także bilety VIP (WIĘCEJ). Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Zgodnie z aktualnymi przepisami obiekt jest ogólnodostępny w 30 proc. swojej pojemności. Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.  Fakt zaszczepienia podlega weryfikacji! W związku z tym wprowadziliśmy zmiany dotyczące sprzedaży wejściówek. Poza ogólnodostępnymi wejściówkami, w systemie dostępne są bilety z oznaczeniem CERTYFIKAT COVID (cena niezmienna). Zakup takiej wejściówki obliguje jej nabywcę do posiadania przy wejściu na halę zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu. Kibice, którzy spełniają te warunki, tym samym nie wliczają się do limitu. Szczegółowe informacje na temat certyfikatów można znaleźć TUTAJ. Zachęcamy do korzystania z nowego typu wejściówek, co pomoże w zbudowaniu jak największej frekwencji. Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że okazanie certyfikatu jest dobrowolne, lecz służy spełnieniu wymogów proceduralnych i warunkuje udział w imprezie powyżej limitu wskazanym w nowym rozporządzeniu.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasie hali OS Szopienice działa specjalny punkt wsparcia sprzedaży internetowej, otwierany na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania. 

Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy