Adrian Stańczak zostaje z nami!

14.04.2017 11:00

Doświadczony libero podpisał nowy kontrakt z GKS-em Katowice i będzie reprezentował barwy Klubu w kolejnym sezonie PlusLigi.

Adrian Stańczak w swojej karierze występował m.in. w Czarnych Radom czy AZS-ie Częstochowa. Przed mijającym sezonem 30-letni libero przyszedł do GieKSy i był ważnym ogniwem zespołu, który zajął 10. miejsce w PlusLidze. Obustronne zadowolenie sprawiło, że Klub wraz z siatkarzem postanowili przedłużyć współpracę o kolejny rok. - Klub - i my jako zawodnicy - mamy spore ambicje. Choć byliśmy beniaminkiem PlusLigi, to ostatni sezon był dla nas bardzo udany. Ciężką pracą chcemy to podtrzymać. Dlatego cieszę się, że wciąż będę mógł być częścią GieKSy i budować siatkarską przyszłość Klubu - powiedział Adrian Stańczak tuż po podpisaniu nowej umowy.

- Adrian od początku bardzo pozytywnie podchodził do projektu, jaki realizujemy w Katowicach. Sprawdził się u nas, praktycznie cały sezon grał na wysokim poziomie. Stąd decyzja, aby przedłużyć z nim kontrakt na kolejny rok - podsumował Dariusz Łyczko, menedżer siatkarskiej sekcji GKS-u Katowice.

Stańczak jest czwartym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z GieKSą. Wcześniej uczynili to atakujący Karol Butryn, środkowy Bartłomiej Krulicki oraz przyjmujący Rafał Sobański. Trenerem GKS-u nadal będzie Piotr Gruszka, a za przygotowanie fizyczne będzie odpowiadał Andrzej Zahorski.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy